Editace adresy stránky, odkaz v novém okně

Vyřešeno166 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat… Není možné editovat adresy stránek? Zařadit je do „podstránek“ s použitím lomítek? Například – help.wedos.cz/users/lukas/ ; help.wedos.cz/otazky/users/tomas/ ; help.wedos.cz/otazky/users/lenka ?

Dále jsem zřejmě narazil na chybu, kdy při vkládání odkazu u ikony a obrázku zaškrtnu políčko „otevřít odkaz v nové kartě,“ přitom se však odkaz otevře ve stejné. V textu funguje normálně a odkazy se opravdu otevřou v nové stránce (jen u obrázků a ikon ne).

Návrh: Byla by fajn možnost řazení stránek v editoru podle sebe, nebo alespoň abecedně. Momentálně se zřejmě řadí jen podle posloupnosti přidání a s více stránkami se v seznamu těžko orientuje.

Děkuji

S pozdravem

Mottl

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
o jakou službu jde ? Webhosting ?
O jaký ? Máte zde nějaký CMS ?

0

Dobrý den,

po přečtení Vaší zprávy jsem odzkoušel více prohlížečů a problém s odkazy je stejný. Primárně používám Chrome. Pokud by byla možnost editace v kódu, jistě by šlo o maličkost. (Děje se mi to zde https://jurassicpark.site/ – ikony ve footeru, i když položku „Otevřít odkaz v nové záložce“ vždy zaškrtnu, odkaz se přesto otevře ve stejné záložce.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie