email hosting

102 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

máme registrovanou doménu u Active24, kde bohužel musí zůstat. U wedosu bychom rádi aktivovali email hosting.
Jak na to? už jsem procházel znalostní databázi ale neúspěšně. Můžete mi prosím poradit, děkuji předem.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, e-mail hosting není, budete si muset zakoupit klasický webhosting a nasměrovat doménu na webhosting u Wedosu.

  • doméně nastavíte Wedos DNS servery http://kb.wedos.com/dns/servery-wedos.html. Změna DNS serverů se u .cz domény projeví za 6-24 hodin, u generické až do 48 hodin.
  • nastavíte si A (AAAA – pro Ipv6 adresu) záznam u svého správce DNS na IP adresu webhostingu. Popřípadě MX záznam pro emaily. IP adresy se dozvíte v zákaznické administraci v detailu konkrétního webhostingu v tabulce „Adresy služeb“. Změna záznamů DNS se projeví do 60-ti minut.
Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
publikoval nový komentář

Opět vás upozorňuji, abyste přestal diskusi spamovat affiliate odkazem. Nahlásil jsem Vás Wedosu, aby sjednal nápravu. Tohle opravdu není místo určené ke spamování…

Děkuji za upozornění, přehlédl jsem v pravidlech ale to mě neomlouvá.

Díky za nápravu. Přikládám ještě odkaz na smluvní podmínky https://www.wedos.as/cs/smluvni-podminky

Konkrétně 2.7 DALŠÍ PODMÍNKY PRO PROPAGACI odstavec 3.

„Je zakázáno zveřejňovat provizní odkazy či provizní kupóny na webových stránkách provozovatele či některého z inzerentů (např. do komentářů či diskuzí) a na stránkách na sociálních sítích, patřící provozovateli či některému z inzerentů.“

Kategorie