Email: použití doménového koše

Vyřešeno868 zhlédnutíWebhostingpočet emailů přeposílání emailů
0

Dobrý den,

zkouším nějaké testy různých způsobů používání mailu a říkal jsem si, že přesně k tomu je vhodný doménový koš. Zkusil jsem z mimowedosové adresy vyrobit mail, kde v To: byly tři náhodné adresy pro můj doménový koš na WEDOSu, něco jako To: pokus1@mojedomena.cz, pokus2@mojedomena.cz, pokus3@mojedomena.cz. Mám ještě zařízené přesměrování tohoto doménového koše na svůj google účet. No a tam mi dorazil ten pokusný mail jen jednou. Je to záměr nebo chyba? Čekal bych, že mi dorazí 3x.

Děkuji a zdravím, PH

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 23. 12. 2021
0

Malo ti to prísť 3x bez debaty..google možno vyhodnotil opakovanie ako spam.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
PH65114 publikoval nový komentář 11. 1. 2022

Jojo, to jsem si přesně říkal taky, ale ve spamu nic, ani to nespojil do jednoho vlákna. Podle mě to prostě z WEDOSu odešlo jen jednou. Ale ověřit to bez logů nemůžu 🙂

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Tak jsem na to přišel. Jmenuje se to Sieve a deduplikace mailů 🙂 Když přijde několik stejných mailů do doménového koše, tak tahle funkce odesílá jen jeden. Sice zezačátku těch To: adres bylo víc, ale všechny se přeložily na jednu. A pak nastává to mazání duplicit.