email s doménou

Vyřešeno269 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

máme zaregistrovanou doménu printerio.cz a potřebovali bychom email info(zavináč)printeriop.cz Jak máme postupovat? Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 29. 12. 2021
0

Dobrý den,

u Wedosu jsou e-mailové schránky součástí hostingových služeb. Budete tedy potřebovat webhosting NoLimit nebo Wedos Website v placené variantě. Více informací ohledně e-mailů se dozvíte na této adrese.

Pokud Vám stačí e-maily na této adrese pouze přijímat, ale nevadí Vám odepisovat z jiné adresy, můžete si e-maily přesměrovat na existující emailovou adresu.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 29. 12. 2021