ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

78 zhlédnutíWebhostinghtaccess htaccess http https
0

Dobrý den,

zakoupil jsem webhosting i doménu u wedos „cestauspechu.com“. Na localhostu mi web normálně funguje, ale když ho dám na FTP, abych jej zveřejnil, tak mi to vypíše hlášku ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH se špatným zabezpečením. Mám nastaven HTTP Let’s encrypt certifikát. Příplatkovou službu SNI mám zaplacenou. Vše se zdá být aktivní.. Když však přidám doménu do certifikátu, tak mi to napíše chybu, tak jsem to ručně označil a dal validovat, už několik je to ve stavu „nová“. Přemýšlím, jestli je problém na webhostingu / doméně nebo v nastavení htaccess. Když jsem zkusil vložit jen testovací index.php, tak mi to normálně fungovalo, ale když jsem tam vložil web na frameworku MVC se souborem htaccess, tak mi to nefunguje. Bez HTTPS mi to píše, že nemůže najít cestu domains/cestauspechu.com/uvod a s certifikátem HTTPS mi to píše chybu zabezpečení. Dokázal by mi někdo poradit, co mám špatně?

Hlavně mě zajímá, jestli má být web na FTP ve složce www/ nebo ve složce www/domains/cestauspechu.com/

Za jakoukoliv radu moc děkuji

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
22.83K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

chyba je způsobená nevygenerováním LE certifikátu, ten se nevygeneroval kvůli ještě ne úplnému propsání DNS. Od verifikace, která proběhla 31.03.2021 18:17:05 je potřeba vyčkat až 48 hodin na propsání DNS. Následně zkuste změny v LE (Lets Encrypt certifikátu) aplikovat znovu,

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Takže chyba není na mé straně, ale na DNS. Každopádně by mě zajímalo, zda mám obsah webu potom vkládat do www složky nebo do www/domains/cestauspechu.com?

Děkuji

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
9.36K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

obsah vkládejte do složky www/domains/cestauspechu.com, viz adresářová struktura Wedos.

Teď nastal problém ten, že jste nastavil znovu DNS na tento webhosting a musíte znovu počkat, než se změny projeví v DNS

 nastavení domény v DNS na tento webhosting 02.04.2021 10:40:50

To zapříčinilo chybu v generování certifikátu u domény. Musíte počkat ještě cca 30 minut, pak domény v certifikátu nastavit znovu, aplikovat změny. Tyto změny se projeví za 60-90 minut.

Role: Podpora
Edited answer
0

Dobrý den,

děkuji, tak to jsem nevěděl. Takže teď musím počkat znovu 48 hodin.

Domény v certifikátu jsem nastavil znovu, dal jsem aplikovat změny, ale je hned chyba – doména není nasměrovaná na tento webhosting. Co s tím?

Děkuji

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
9.36K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

musíte počkat na propsání změn v DNS, pak teprve nastavit doménu v certifikátu https.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku

Kategorie