Error 500 – webové stránky queenking.cz

97 zhlédnutíWEDOS Cloud
0

Dobrý den,

mám problém při aktualizaci webové stránky. Hlásí mi to Error 500. Snažil jsem se najít návod na opravu – našel jsem ale nevím si s tím moc rady. Je tam i možnost obrátit se na zákaznickou podporu. Proto se obracím s žádostí zda byste mi mohli s daným problémem pomoct.

Děkuji

S pozdravem

Kučera

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
278 - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

Chtěl bych Vás poprosit o větší popsaní problémů, jelikož je několik možností, které se mohli odehrát.

  1. Obvykle se jedná o problém v souboru .htaccess ve vašem webu v adresáři www – buď obsahuje nepovolené příkazy nebo je v něm chyba – nejprve si tedy zkontrolujte soubor(y) .htaccess (viz. dále)
  2. Chybu může způsobovat vámi používaný redakční systém (něco mu chybí nebo má chybu ve své konfiguraci)
  3. Narážíte na limity PHP na webhostingu – max_execution_time, memory_limit, post_max_size, upload_max_filesize
  4. Máte aktivní PHP 5.4 a máte v konfiguraci PHP zapnuté register_globals – zrušte je. V PHP 5.4 již nic podobného neexistuje.
  5. Chybu mohou způsobit i duplicitní složky ve složce domains/ a subdom/ – máte-li subdoménu např. test (subdom/test) nesmí být již stejná subdoména vytvořená ve složce domains/ (domains/test.vase-domena.tld). Více naleznete zde: https://kb.wedos.com/cs/webhosting/nastaveni/chyba-500-internal-server-error/
Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Bohužel moc nevím jak více problém popsat. Při praci v pluginu elementor se mi zobrazuje mnou vytvořená stránka ale nejde aktualizovat (pouze uložit jako šablonu nebo koncept). Při aktualizaci mi to vyhodí danou chybu (Error 500). Poté co přepnu na zobrazení stránky v redakčním systému wordpress tak obsah který jsem vytvořen v pluginu elementor se nezobrazuje. Zobrazí se mi pouze záhlaví a zápatí. Dodám ze jsem doposud neměl problém s pluginem elementor a když jsem stránku upravil tak se mi i v redakčním systému wordpress stránka zobrazila celá a z ničeho nic mi elementor nejde aktualizovat a wordpress zobrazí pouze záhlaví a zápatí.

Děkuji za odpověď

Kučera

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie