Faktura na nefunkční e-mail

Vyřešeno315 zhlédnutíFakturace
0

Dobrý den, nelze se přihlásit do e-mailu, není zaplacené prodloužení, to je jediné co jsem zjistila. Ráda bych obdržela fakturu, jak moc a jak dlouho mám prosit a žádat abyste mi ji poslali? Řeším to od včera, z podpory to absolutně nikdo neřeší, přitom jde o tak triviální krok – zpřístupnit mail a poslat tam fakturu, protože se správcem na kterého se podle vás mám obrátit ,nekomunikuje, tedy není možné to s ním řešit, podpora k vyřešení situace od vás je nulová.

Zajímalo by mě jak dlouho tohle celé bude trvat, než od vás radši všechny služby zruším a přejdu jinam.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 18. 8. 2022

Dobrý den,
o který webhosting se jedná?

Dobrý den, moyen.cz je psaný na jiného správce, nelze přepsat-musí správce, ten nekomunikuje, faktury chodí na mail správce, pak dochází blokaci a expiraci služeb mně.

0
67.46K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Webhosting moyen.cz vidím jako prodloužený 18.08.2022 v 09:20. Touto dobou (půl hodiny po zapnutí v systému) by tedy web i e-maily měly fungovat.

Webhostingy, jejichž správci nekomunikují, jsou obecně velmi problematické. Ať už službu platí kdokoli, jediný, kdo má právo jakkoli zasahovat do její administrace, je právě správce, tedy zákazník, který ji má ve svém účtu, případně zákazník k tomu oprávněný. Spolupráce správce je nutná i pro případné přesunutí hostingu do účtu jiného. Podrobné informace najdete v článku Přesun vlastních služeb z cizího účtu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 18. 8. 2022

jistě, konečně jsem se domohla zpřístupnění mailu a zaslání faktury. Problematické je slabé slovo. Trochu mě mrzí že toto není řešitelné přes vás a u mě dochází k omezování služeb, které má pod sebou někdo jiný, přičemž není možné si to převést na sebe aby k tomu nedocházelo.