fatal error při dokončení lekce (Sensei LMS)

Vyřešeno131 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

poradili byste mi prosím s touto chybou, která se mi objeví po dokončení lekce (sensei LMS plugin) na webu www.protidavu.cz?

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_current_screen() in /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-content/plugins/dco-comment-attachment/includes/class-dco-ca-admin.php:262 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-includes/class-wp-hook.php(294): DCO_CA_Admin->update_attachment(‚461‘) #1 /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters(false, Array) #2 /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #3 /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-includes/comment.php(2557): do_action(‚edit_comment‘, ‚461‘, Array) #4 /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-content/plugins/sensei-lms/includes/class-sensei-utils.php(686): wp_update_comment(Array) #5 /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-content/plugins/sensei-lms/includes/class-sensei-frontend.php(721 in /data/web/virtuals/233275/virtual/www/domains/protidavu.cz/wp-content/plugins/dco-comment-attachment/includes/class-dco-ca-admin.php on line 262

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 32.34K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

plugin jsem si vyzkoušel a v pořádku mi funguje. Zde jedině že by kolidoval ještě s jiným pluginem či šablonou.

Pokud plugin zcela odeberete a nainstalujete znovu?

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontatkního formuláře.

0
TJ285257 15.37K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

ve složce /www/domains/protidavu.cz/wp-content/plugins/ přejmenujet složku  dco-comment-attachment na něco jiného a web vám půjde. Jedná se o vadný plugin.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Děkuji moc za rychlou odpověď, přejmenování pomohlo.

Máte pravdu, tento plugin už nebyl dlouho aktualizován a dělá mi neplechu. Nainstaloval jsem ho z důvodu, že potřebuji do komentářů přidávat fotografie a videa a jiný plugin, který by byl kompatibilní s BuddyPress jsem nenašel.

Druhá věc, která mi zřejmě tento plugin vyvádí je, že po vložení videa do komentářů mi nefunguje u videa tlačítko zobrazení na celou obrazovku, buď tam není zobrazeno vůbec nebo nefunguje.

Rád bych tedy dal do pořádku tento DCO comment attachment plugin, tak aby fungoval správně (to znamená – nevypisoval error a správně fungoval – správně přikládal obrázky a videa do komentářů), nebo bych potřeboval navrhnout jiné řešení tak aby nebyla chyba a zároveň bych byl schopný do komentářů vkládat videa a obrázky.

Můžete mi s tím prosím pomoci?

Pokud je to nad rámec této podpory, prosím o informaci, jestli je také placená možnost využití vašeho supportu pro můj problém (wordpress).

Děkuji

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

ještě přidám screen co myslím tím chybějícím tlačítkem na celou obrazovku

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie