Fixní menu při rolování ve Website

Vyřešeno196 zhlédnutíWebSitefixní menu WebSite
0

Dobrý den,

dá se nastavit, aby hlavní vodorovné menu bylo fixní, tj. při rolování zůstávalo stále viditelné při horním okraji stránky?
Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 35.89K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď
0
FZ290797 138 - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

možnost zafixovat navigační lištu prozatím WebSite neumožňuje, avšak v šabloně Lektor (varianta PROFI) lišta zafixována je a můžete ji tak použít.

Role: Podpora Vizitka: experto en Website
publikoval nový komentář

Děkuji za info, píšete že to WebSite prozatím neumožňuje, tzn. že se s tím do budoucna počítá, aby to byl volitelný parametr u navigační lišty? Mám pocit, že většina (hlavně jednostránkových) webů má navigační lištu zafixovanou. Jsem teď ve fázi, že jsem si už vybral a rozpracoval jinou šablonu, která mi vyhovuje více, i když horní menu bohužel nemá fixní.
Děkuji.

Spíše budou vytvořeny fixní navigační lišty, které se zařadí do kategorie bloků Navigation bars nebo do kategorie komponent Navigation.

Jinak můžete klidně použít fixní navigační lištu z jiné šablony. Stačí si nahrát šablonu do prázdné stránky a uložit si z ní fixní lištu do oblíbených bloků. Následně můžete nahranou šablonu z plátna smazat. Poté si do své již rozpracované šablony můžete tuto lištu nahrát (najdete ji v kategorii Uložené bloky) a nahradit tak tu stávající. Akorát si u ní budete muset nově přepsat texty a nasměrovat odkazy.

0
FZ290797 138 - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

V šabloně Umělec (varianta FREE) také můžete nalézt fixní navigační lištu.

Role: Podpora Vizitka: experto en Website
Odpověděl na otázku
0
RM130195 40.28K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nově jsme fixní navigační menu ve více variantách zpřístupnili jako bloky. Hledejte kategorii Navigation bars (fixed position).

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Odpověděl na otázku