FTP obrazky
13 Odpověď
Dobrý den,
jak již bylo naznačeno jedná se o problém cesty „upload_path“, konkrétně tedy v tom, že v DB byla stará cesta. To jsem Vám smazal a nyní by to mělo být v pořádku.
Pro případ že by se někdo potýkal se stejným problémem, jsem doplnil sekci Možné problémy a jejich řešení v návodu WordPress – změna názvu webu.
Dobrý den,
ve výchozím stavu WordPress ukládá obrázkové soubory do /wp-content/uploads. Pokud je problém s ukládáním, zkuste opravit práva souborů.
Znamená Vaše věta „Dobrý den, co prosím dělat když WordPress neukládá obrázky na FTP do zvoleného adresáře„, že jste nějakým způsobem změnil adresář pro ukládání? Pokud je to tak, využil jste k tomu nějaký plugin nebo jste přepisoval WordPress? Fungovalo ukládání do Vámi zvoleného adresáře dosud v pořádku nebo jste adresář změnil až nyní a ukládání Vám nefunguje? Měnil jste v poslední době něco? (verze PHP, instalace pluginu, ..)
Dobrý den,
připojte se na FTP (k FTP se lze připojit např. pomocí https://webftp.wedos.net/
Údaje naleznete v detailu webhostingu – tabulka s ftp účty , případně v emailu o zřízení služby. ) a zkontrolujte si, zda zde máte v kořenové složce složky session a tmp, jestli ne, tak je vytvořte.