Hosting a doména www.jt-design.no.cz

Vyřešeno162 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

v minulém týdnu jsme zakoupili službu Hosting a k tomu doménu (zdarma) www.jt-design.no.cz. Po spuštění hostingu se ale doména k hostingu nepřiřadila a tím pádem nejsme schopni spustit instalaci aplikací, konkrétně wordpressu.

Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Jsem trošku zmatený z vaší odpovědi… jakože jsme nastavili špatný IPv4 záznam? Dle mého je nastavený správně. De facto, jsme při zakoupení hostingu obdrželi (zdarma) i doménu www.jt-design.no.cz a tuto doménu jsem chtěl nahrát nový web na WP. Tato operace se nezdařila a hosting mi hlásil, že k hostingu není připojena žádná doména. Jelikož služba minulého hostingu již není v provozu, tak jsem se rozhodl naší primární doménu www.jt-design.no nasměrovat na nový hosting již nyní. I tak se mi nedaří spustit instalaci WP a náš web spustit do provozu.

Děkuji za informace a jsem s pozdravem

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Jsem trošku zmatený z vaší odpovědi… jakože jsme nastavili špatný IPv4 záznam? Dle mého je nastavený správně. De facto, jsme při zakoupení hostingu obdrželi (zdarma) i doménu http://www.jt-design.no.cz a tuto doménu jsem chtěl nahrát nový web na WP. Tato operace se nezdařila a hosting mi hlásil, že k hostingu není připojena žádná doména. Jelikož služba minulého hostingu již není v provozu, tak jsem se rozhodl naší primární doménu http://www.jt-design.no nasměrovat na nový hosting již nyní. I tak se mi nedaří spustit instalaci WP a náš web spustit do provozu.

Děkuji za informace a jsem s pozdravem

Dobrý den,
ano, v DNS domény u máte špatný A záznam s ip 88.86.105.95 (abeo.superhosting.cz)

Musíte jej upravit na ip 89.221.213.121 , případně se obrátit na jejich podporu.

Dobrý den, děkuji vám za Vaši odpověď. Špatný záznam A s ip adresou 88.86.105.95 je nastaven u jaké domény? Jedná se o http://www.jt-design.no.cz, nebo u http://www.jt-design.no? Doménu http://www.jt-design.no.cz jsme vybrali u vás jako dárek zdarma při koupi hostingu.

Každopádně budeme používat jenom a pouze http://www.jt-design.no a u ní je ten záznam A nastaven správě. Je tomu tak? Pokud ano, proč se mi doména http://www.jt-design.no nezobrazí na hostingu u vás na Wedos a nemohu na ní naistalovat WP?

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den,
chápu tedy správně, že chcete u nás instalovat WP na doménu jt-design.no ? (bez cz) .

Pokud ano, tak Vám to nyní nepůjde, jelikož máte webhosting pro doménu s .cz na konci.

Pokud chcete použít hosting pro jinou doménu, stačí jej dle https://kb.wedos.com/cs/webhosting/administrace-webhosting/prejmenovani-webhostingu/ přejmenovat a vyčkat 30-60 minut a poté by Vám instalace měla jít na novou doménu.

Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie