hosting ecostand.cz

Vyřešeno300 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den. Na adrese naši domeny www.ecostand.cz není naše stranka. Nic jsme nemenili. Co je duvodem? Webhosting máme zaplacený.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 12. 2022
0
83.22K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

dle diagnostiky doména směřuje správně na webhosting ecostand.cz. Pokud se místo Vašeho webu zobrazuje naše hláška „Webhosting je aktivní“, postupujte takto:

  1. Připojte se na FTP a ve složce www smažte soubor index.html. Pokud zde máte zároveň soubor index.php, ponechejte jej.
  2. Jděte na ecostand.cz a klávesovou zkratkou Ctrl+Shift+R načtěte web bez použití cache.

Pokud tento postup nepomůže, ujistěte se, že:

  • Ve složce www máte soubory webu a Váš soubor index.html nebo index.php, nebo
  • ve složce www se nachází náš výchozí soubor .htaccess a zároveň ve složce www/domains/ecostand.cz máte soubory webu a Váš soubor index.html nebo index.php.

Pokud tyto soubory jsou na správných místech a web se přesto nezobrazuje správně, zkontrolujte jejich obsah, zda nedošlo k napadení.

Pokud soubory webu zcela chybí, můžete je obnovit z vlastní zálohy, nebo vyžádat zálohu naší. Obnova ze zálohy u webhostingu NoLimit je zpoplatněna částkou 500 CZK bez DPH, u NoLimit EXTRA je obnova zdarma.

Pokud souhlasíte s cenou, zašlete žádost o obnovu prostřednictvím formuláře doplněním vzoru:

Žádám o obnovu ze zálohy webhostingu ecostand.cz.
Obnovte prosím databázi (název databáze) a soubory ze složky (název složky) z data (datum, kdy víte, že web fungoval správně). Obnovu proveďte (přepsáním dat / do zvláštní složky). S cenou souhlasím.

Zpravidla do 2 hodin (přes den) se Vám e-mailem ozve technik se seznamem dostupných záloh, ze kterých si budete moct vybrat. Nejstarší zálohy bývají nejvýš 1 týden staré.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 publikoval nový komentář 16. 12. 2022