hromadná změna majitele domény

Vyřešeno315 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

v letošním roce došlo ke změně majitelů společnosti a následně k přejmenování společnosti a změně sídla společnosti. Pod společností je evidovaných 12 domén a tyto bych chtěl převést na nové jméno společnosti s jinou adresou sídla. IČO a DIČ zůstávají stejná, mění se pouze název vlastníka a sídlo. Prosím o návod, jak hromadně upravit název a sídlo společnosti. Dále vzhledem k odstoupení jednoho z původních majitelů – ZM, odebrání jeho práv k přístupu k účtu.

Děkuji

TK

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 5. 9. 2023
0
96.27K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

ohledně hromadné změny majitele domén postupujte takto:

  1. Založte nové doménové kontakty s aktuálními informacemi majitele podle tohoto návodu pro každý registru, u kterého domény vedete. Např. pokud máte domény CZ a EU, budete zakládat dva kontakty pro registr CZ.NIC a EURid. Registr domény najdete v jejím detailu (viz obrázek níže).
  2. Napište autorizovaný požadavek (z účtu, ve kterém se domény nacházejí) přes formulář. Uveďte názvy domén, jejichž majitele chcete změnit, a ID nových kontaktů.
  3. Vyčkejte na odpověď autorizačního oddělení, které Vám zpravidla do 1-2 pracovních dnů (dle vytížení) zašle formulář k úřednímu ověření převodu.

Více informací o změně majitele domén najdete zde.

Co se přístupu k zákaznickému účtu týče – tam záleží, jestli má uživatel přístupové údaje přímo k tomuto účtu, nebo jestli je oprávněných uživatelem.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 5. 9. 2023
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.