.htacces – presmerovani pri chybejicim /

Vyřešeno655 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mám problém s nastavením .htaccess v hostingu rinceoiri.cz

Při napsání rinceoiri.cz mě to přesměrovává na https://rinceoiri.cz/domains/rinceoiri.cz/

Potřeboval bych, aby to zůstalo na https://rinceoiri.cz/.

Když napíšu rinceoiri.cz/ tak mi vše funguje bez problémů. Mám pouze problém s variantou bez lomítka. Mohl bych poprosit o správné do-nastavení? Někde stále dělám chybu.

Děkuji

Martin Rašplička

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, Váš web běží na WordPressu, postupujte podle tohoto návodu.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář

Dobrý den,

v tomto případě tento návod bohužel nepomůže. Tento návod pomůže v případě, kdy dojde k chybě například během instalace nebo migrace webu, zde se však jedná o problém kódu pro přesměrování z HTTP na HTTPS, kdy je použit špatný kód v nesprávném souboru .htaccess a tak přesměrování do cesty zahrne i doménový adresář.

Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.