HTTPS – maximální počet domén v certifikátu

Vyřešeno380 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den , ve Vaší nabídce u zabezpečení SSL certifikátem od lets encrypt, máte na jeden webhosting maximální možný počet přidaných domén včetně subdomén na 100 ks  ( v reálu 50 – s www i bez ). Jemožné nějakým způsobem tento počet navýšit ?

Děkuji a informaci.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
29.46K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

konkrétně zde s tím nic neuděláme, 100 záznamů limituje přímo Let’s Encrypt certifikát.

Lze to řešit odebráním nepotřebných domén, možná ne u každé domény skutečně SSL využíváte, tak nemusí být v certifikátu. Stejně tak u domén, kde se nepoužívá subdoména www, nemusí být tato subdoména uvedená a nemusí tak zabírat místo v seznamu. 

Nebo lze pořídit druhý webhosting a část domén odsunout tam.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď
0

Haloooo je tam někdo

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
1.62K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

sdílený webhosting má své limity, a toto je jeden z nich, pokud napíšete konkrétní název webhostingu a důvod, proč potřebujete více, než 100 k jednomu webhostingu, můžeme žádost předat k posouzení. Nicméně většinou bývá lepší si pořídit další webhosting, aby měly aplikace více sdílených prostředků a vzájemně si je nevyčerpávaly.

Role: Podpora
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den, děkuji za odpověď.

Jedna se o webhosting filmy-online-zdarma.eu,

ke kterému patří i doména voztrans.cz.

Důvodem je, že k voztrans.cz patří asi 180 subdomen, které jsou již zavedené ve vyhledávačích a mají svoji historii ale také placené propagovani na sklik a adsense viz. příloha. Co se týče ohledně udržení funkčnosti (zátěže na webhosting) není podstatné ohledně současné návštěvnosti návštěvníků. Návštěvnost samozřejmě je, ale nejedná se o nějaká fóra, kdy se současně v jeden okamžik připojuje x stovek uživatelů, takhle to není. Pravděpodobně pro mě asi není řešením další webhosting, aby byli subdomeny stále na svém místě ve vyhledávačích, pokud máte jakýkoliv návrh, jsem otevřen možnostem.

Děkuji predem za informaci k mému problemu.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Categories