Import stránek z WordPress a jejich zprovoznění na WEDOS

Vyřešeno203 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, jsem naprostý laik, takže: potřeboval bych polopaticky vysvětlit, jak dostanu stránky vytvořené ve WordPress k vám (webhosting No Limit dnes objednán a zaplacen), tak aby se pak stránky normálně všem uživatelům zobrazovaly. Díky

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Zdravím, předpokládám, že chcete web přemigrovat, nikoliv zkopírovat.

  1. Přihlaste se do FTP původního poskytovatele hostingu a stáhněte do svého počítače celý obsah webu.
  2. Jakmile budete mít hotovo, připojte se na FTP Wedosu a proklikejte se do adresáře www/domains a tam vytvořte nový adresář s názvem Vaší domény. Do tohoto adresáře nahrajte stažený web z Vašeho počítače.
  3. U původního poskytovatele hostingu se přihlaste do databáze Vašeho webu a stáhněte ji k sobě do počítače (vyberte úplně všechny tabulky).
  4. Přihlaste se do administrace Wedosu https://client.wedos.com, nahoře klikněte na webhosting, v seznamu vyberte Váš web a v pravé části stránky vytvořte novou databázi.
  5. Na adrese https://pma.wedos.net/ se přihlaste k databázi (údaje najdete v emailu). Do databáze naimportujte staženou databázi z počítače.
  6. Otevřete si web https://webftp.wedos.net, kde se přihlaste k FTP Wedosu. Proklikejte se do adresáře, kam jste nahrál web. V tomto adresáři klikněte na tlačítko „upravit“ u souboru wp-config.php . Změňte přístupové údaje pro připojení k databázi. Změnu uložte.
  7. V DNS administraci domény přehoďte záznamy A a AAAA  na webhosting u Wedosu.

Tím by měla být migrace dokončena.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, nainstalujte si na starý web například plugin WP-All-In-One Migrator (Migration), pomoci něho si vygenerujte .wpress soubor, ten stáhněte… Změňte DNS záznamy domény na Wedos, u wedosu si nainstalujte wordpress a taky ten plugin, nahrajete .wpress a importujete a máte to. Pokud si nevěříte, tak si najděte odborníka, jsou jich mraky a udělají vám to za 500 🙂

mějte se hezky

Role: Zákazník+ Web: https://kyvala.cz Vizitka: Pomohu vám s CMS systémy, herními servery a správou serverů. Neváhejte mi napsat skrz formulář na mém webu! :) Mějte fájn den.
Odpověděl na otázku

Categories