Import zálohy pomocí All-In-One Migration selhal kvůli limitu

118 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli se dá navýšit dočasně upload limit? Mám problém při importaci webu na jinou doménu z webu postaveném na WordPressu pomocí pluginu All-In-One Migration , že při vytvoření zálohy webu (850Mb) vše proběhne OK, následné nahrání na nový web je už nemožný, vyskočí hláška o limitu 128 Mb. Zkoušel jsem různé možnosti najít a nic kloudného zatím nenašel. Díky za odpověď

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
LB285258 13.22K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

Nastavení PHP konfigurace lze provést svépomocí. Otevřete si, prosím, uživatelskou administraci -> detail webhostingu -> konfigurace PHP. Volitelné parametry lze upravit. Úpravy se projeví do cca 30 minut od aplikování změn.

Pro navýšení ostatních parametrů je potřeba navýšit na NoLimit Extra, který je po všech stránkách výkonnější -> https://www.wedos.cz/webhosting/extra.

Změnil status na publikováno

Děkuji za odpověď, ale moc mi nepomohla. Potřebuju naimportovat starý web, a to se nedaří, takže chci vědět, jestli to půjde a zadruhé co proto udělat. Podívat se na PHP je sice príma, ale protože prd vím co s tím dělat. Z uvedené hlavní otázky a přiloženého screenu je věřím jasné, že na chléb vezdejší si nevydělávám jako ajťák. Děkuji za pochopení.

0
MV270050 36.06K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

zálohou narážíte nejspíše na limit PHP upload_max_filesize , který je u klasického No Limit hostingu 128 MB a u No Limit Extra 256 MB

viz https://www.wedos.cz/webhosting/extra

Velikost souboru 850Mb Ván tedy přes php nahrát nepůjde a je potřeba zálohu nahrát přes FTP webhostingu.

K FTP se lze připojit např. pomocí https://webftp.wedos.net/

Údaje naleznete v detailu webhostingu – tabulka s ftp účty , případně v emailu o zřízení služby.

Přesný návod jak zálohu nahrát pomocí ftp je potřeba dohledat na stránkách (podpory) daného pluginu.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku