Instalace Flarum

Vyřešeno301 zhlédnutíWebhosting
0

Hezký den,

v rámci jednoho projektu bych nutně potřeboval na svůj web nainstalovat systém Flarum pro provozování diskuze.

Snažím se přijít na to, jakým způsobem tento systém nainstalovat, dle oficiálního návodu je jediná možnost instalace skrze Composer, který ale vy nejspíše nepodporujete. Na jejich diskuzním fóru bylo několikrát zmíněno, že lze tento systém rozchodit na lokálním úložišti pomocí Xampp a na hosting systém následně přesunout pomocí zkopírování systémových souborů Flarum z lokálního úložiště na hosting, stejně tak přesun lokální MySQL databáze na hostingovou MySQL prostřednictvím exportu a importu .sql. Toto řešení se však bohužel ukázalo jako nefunkční (je zde error 500 s .htaccess).

Dle některých diskuzí na internetu by to mělo jít ještě jiným způsobem, ale jakým jsem se už nedozvěděl. Existuje zde ještě varianta instalace skrze Pockethold, avšak po nahrání na FTP a spuštění se instalace nikdy nepodařila.

Neměl by někdo zkušenost či řešení s tímto problémem, případně nezná někdo nějaký podobný diskuzní systém (demo Flarum zde)? Cestou phpBB se mi úplně nechce, Flarum je daleko jednodušší-přehlednější a modernější z pohledu uživatele.

Mockrát děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 5. 9. 2023
0
44.18K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

máte v .htaccess nepovolené direktiva, například Options -MultiViews, viz tento návod.

Role: Podpora
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 5. 9. 2023
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.