Instalace WP po přeregistraci (s původním DNS)

Vyřešeno667 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

pár dnů nazpět jsem měl dotaz ohledně přeregistrace domény s tím, že bych rád ponechal původní obsah stránek s tím, než si udělám „u Vás“ stránky nové. Bylo mi řečeno, že to není problém, že DNS je nastavena na původního poskytovatele (což taky je) a že si web můžu vytvořit už na Vašem hostingu a jakmile budu mít hotovo, DNS na původního poskytovalete prostě předělám na DNS Vaše a bude to. A tady je ten problém, protože když si chci nechat Vámi nainstalovat WP na hosting už zakoupený u Vás, tak mi to nelze a píše to chybu že DNS nesměřuje na Vás … má to nějaké rozumné řešení? Děkuji

S pozdravem

Tomáš Homola

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 4. 3. 2021
0
JŠ255861 53.67K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

instalátor aplikací je v tomto směru dělaný hlavně pro zákazníky, kteří u nás mají doménu i hosting. Možností by bylo nastavit si DNS libovolné subdomény na náš hosting a nainstalovat WP na subdoménu. Po dokončení úprav a nastavení DNS hlavní domény na nás, byste však musel ještě změnit název webu ze subdomény na hlavní doménu.

Druhá možnost je nainstalovat si WP ručně z vlastního balíčku a zobrazovat jej dočasně pod interní url webhostingu.
Instalace WP z vlastního balíčku

Role: Podpora Web: https://stackoverflow.com/ Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
TH302351 publikoval nový komentář 9. 2. 2021

Super, nainstaloval jsem dle toho návodu co jste zaslal. Akorát nevím jak jste myslel, že jí mám zobrazovat pod interní url?

musím si v FTP ve složce domains musím vytvořit novou složku? třeba fcmichalkovice.cz a tam to vložit? může být stejná jako ta stránka co ted funguje?

Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.