Instalátor aplikací – požadavky na heslo

Vyřešeno661 zhlédnutíZákaznická administraceheslo wedos instalátor
0

Hezký den,

kdykoli potřebuji nainstalovat na hosting WordPress, zaseknu se u hesla. Většinou weby na hosting migruji z localhostu a pro usnadnění práce si chci WP na hosting nainstalovat se stejným heslem, které většinou na začátku vývoje webu nechávám generovat, takže je to směsice cca 18 náhodných znaků.

V tom mi ale zabrání požadavky na heslo, kterým to moje (dalo by se říct mnohem silnější heslo, než Wedos požaduje) nevyhovuje. A já si pak musím vymýšlet něco, co během instalace nezapomenu, protože samozřejmě nejde uložit do správce hesel (chce mi přepsat heslo k účtu na Wedosu).

Požadovat speciální znaky, ale ne všechny, jen některé vybrané, je v dnešní době už neopodstatněné a akorát to komplikuje práci. Navíc v tomhle případě nemají vůbec nic společného s požadavky samotného WordPressu. Dalo by se s tím, prosím, něco dělat?

U hesla k Wedos účtu mi to samozřejmě nevadí.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 13. 12. 2021
0
46.31K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

děkujeme za hodnotný podnět. Požadovanou sílu hesla si můžete pro většinu služeb upravit v Můj účet >> Zákazník >> Zabezpečení účtu. Momentálně tam ale nelze upravit požadavky na náročnost hesla v instalátoru aplikací. Přidal jsem to jako úkol pro vývojáře. Děkujeme, že nám pomáháte zlepšovat naše služby.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 13. 12. 2021
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.