Jak do wordpress nahrát soubory gpx?

122 zhlédnutíRedakční systémygpx nemám oprávnění
0

Dobrý den,

používám wordpress 6.0 a nedaří se mi nahrát soubory gpx. Vždy vyskočí hláška „Nemáte dostatečné oprávnění nahrávat tento typ souboru.“

Můžete mi prosím poradit co s tím?

Předem děkuji

Role: Zákazník
RM130195 Odpověděl na otázku 4. 8. 2022
0
RM130195 43.21K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

jakým způsobem soubor nahráváte? Mělo by to být přes nějaký plugin, který se souborem umí přímo pracovat. Nyní jsem to otestoval v pluginu WP GPX Maps a nahrávání funguje v pořádku.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
MN295548 publikoval nový komentář 4. 8. 2022

Dobrý den,
zkusil jsem ten plugin WP GPX Maps a stále mi to při pokusu o nahrání soboru vyhazuje hlášku, že nemám na tento typ souboru oprávnění.
Nic jsem v tom pluginu nenastavoval, jen jsem ho nainstaloval a aktivoval. Nebyl byste ochoten to zkusit v mé administraci přímo Vy? Že byste třeba viděl rozdíl mezi tím jak to funguje u Vás a u mě a nějak to vyřešil.
Předem moc děkuji

Teď jsem to zkusil ještě jednou vložit přímo přes ten plugin. To sice lze, soubor mi to nahraje, ale následně na stránkách mi to zobrazí mapu, která z toho souboru vychází. Já ale potřebuji jen ten soubor gpx. uložit a v příspěvku mít možnost si ten soubor stáhnout. Tzn., nechci zobrazit mapu, ale jen ten soubor uložit do knihovny médií.

Když je uložen v tom pluginu a chci ho vložit do příspěvku, tak se mi v knihovně médií neobjeví a vložit ho nelze.

Nevíte co s tím?

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.