Jak dokončit požadavek zpětné smyčky – WordPress

Vyřešeno456 zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím.

Když dám ve WordPressu 2.5.4. v menu – nástroje vyhodí mi to chybu: Web nemohl dokončit požadavek zpětné smyčky. Požadavek zpětné smyčky na váš web selhal, funkce, které na ně spoléhají, momentálně nefungují očekávaným způsobem. Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 bytes received (http_request_failed)

Dočetl jsem se, že to tento problém souvisí se serverem:

  • Mám zkontrolovat nejnovější verzi PHP a knihovny CURL. Verzi PHP mám 7.3.1 a nemohu nastavit na nejnovější 7.4, protože, nevím proč, WEDOS to dovoluje pouze webhostingům registrovaným po roce 2018.
  • Zkuste zvýšit nastavení limitů paměti serveru. To si myslím, že je dostatečné.
  • Chyba cURL může být problémem souvisejícím s DNS.
  • Zeptejte se svého hostitele, pokud existuje nějaké omezení s wp-cron, nebo pokud je zpětná smyčka deaktivována.
  • Zeptejte se svého hostitele, pokud existuje brána firewall nebo bezpečnostní moduly (např. Mod_security), které by mohly blokovat odchozí požadavky CURL.

Nevíte někdo co s tím?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Možná by pro identifikaci pomohl by ještě výstup (screenshot) z konzole prohlížeče a přehled HTTP požadavků. Ve většině prohlížečů se pro otevření těchto nástrojů používá zkratka F12.

0

Posílám. Jinak web mi jede na https.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Zdravím! Měl jsem stejný problém. Ukázalo se, že je to pravděpodobně chyba v testu nové verze wordpressu. Podařilo se mi tuto hlášku odstranit tím, že jsem si stáhl rozšíření pro testování chyb ve wordpressu. Jedná se o tento plugin „Health Check & Troubleshooting“ stačí nainstalovat a pak aktivovat a je po problému. 🙂 Snad to pomůže i vám. 🙂

Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie