Jak exportovat mailbox

57 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak stáhnout celý mailbox. V Roundcube jsem položku nikde nenašel, přestože v návodech na internetu by měla ta možnost existovat po rozkliknutí ozubeného kola pod výpisem složek.

Předem děkuji za odpověď

PM

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
9.86K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

podobný dotaz byl již řešen zde

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Zdravím, já bych jen dodal, že pokud používáte Mozilla Thunderbird, jak je uvedeno na odkazu výše, tak je možné uložit zálohu ne jen e-mail po e-mailu, kus za kusem, ale rovnou provést zálohu celého poštovního profilu (včetně veškeré pošty), a to jednoduše s aplikací MozBackup. Už sice není vyvíjena, ale stále funguje a já sám ji pravidelně používám k zálohování poštovních účtů v Thunderbirdu.

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. A semnicneposilejte@spamassassin.cz - díky. :)
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, děkuji moc za rady. Poštovní klienty nepoužívám. Chtěl jsem zálohu čistě ze serveru. Znamená to tedy, že je funkce v Roundcube znepřístupněná, aby stahování záloh nezatěžovalo sdílené servery? Normálně by to jít totiž mělo..

PM

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
8.84K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

bohužel z roudcube je možné stáhnout pouze jeden email a stahovat celou schránku po jednom emailu bohužel není praktické.

Osobně si vždy připojím emailového klienta přes imap, emaily si stáhnu a vytvořím datový soubor.

Odpověděl na otázku

Categories