Jak nainstalovat wordpress

Vyřešeno3.48K zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, pořídil jsem si doménu a webhosting, ale nejde mi získat wordpress. Zkoušel jsem instalaci na PC, marně. Vlastně už jsem úplně zmatený a nevím co mám dělat. S wordpressem mám zkušenost, když jsem pracoval s free doménami, tam nebyl problém.

Prosím moc o radu, jak vlastně získat pracovní prostředí wordpressu (instalace na pc není podmínkou)

Děkuji mockrát

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 23. 6. 2021
0

Dobrý den, nejprve nasměrujte doménu na webhosting a pak využijte buď automatický instalátor nebo nainstalujte WP z vlastního balíčku. Instalaci vždy vkládejte do adresáře www\domains\example.com (místo example.com vložte vaší doménu včetně koncovky).

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 23. 6. 2021
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.