Jak nasměrovat doménu na nově vytvořenou subdoménu

Vyřešeno578 zhlédnutíDoménydoména subdoména
0

Krásný den,

mám u vás webhosting sazovsky.coach. Plánuji si vytvořit několik webů, které budu instalovat jako subdomény: znalecnasklo.sazovsky.coach

Koupil jsme si přes vás doménu znalecnasklo.cz a chtěl bych ji nasměrovat na subdoménu znalecnasklo.sazovsky.coach.

👉 Jak to mám udělat? 👈

Děkuji za pomoc 🙏

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022
0

Dobrý den,

pokud tomu dobře rozumím, má uživatel do prohlížeče zadat znalecnasklo.cz a server ho přesměruje na adresu znalecnasklo.sazovsky.coach , kde najde obsah.

Pokud je to tak, postupujte takto:

  1. nastavte nový DNS záznam na subdoménu znalecnasklo.sazovsky.coach
  2. přejděte do FTP, proklikejte se do www\domains a vytvořte nový adresář „znalecnasklo.sazovsky.coach“, do kterého nahrajte obsah webu.
  3. ověřte v prohlížeči, že je vše funkční, abyste uživatele nepřesměroval na nefunkční web
  4. přihlaste se do nastavení wedosu, v horním menu klikněte na „domény“ a v seznamu vyberte doménu znalecnasklo.cz. V levém menu klikněte na „nastavení přesměrování“ a nastavte přesměrování na adresu https://znalecnasklo.sazovsky.coach
Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022