Jak přidat stránku

Vyřešeno504 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den, při tvorbě mojí web stránky se mi nenabízí možnost vložit další stránku – viz. obrázek. Poradíte mi prosím. Podotýkám, že jsem absolutní laik… takže prosím polopaticky. děkuji Olga

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 3. 4. 2023
0
7.71K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nyní využíváte variantu Free. Jak již bylo psáno výše, tak pro tuto variantu není možné vytvoření vícero stránek, pracovat lze pouze se stránkou „index“.

Navýšení na placenou variantu pro možnost více stránek, většího množství šablon a jiné uděláte dle návodu –  Navýšení tarifu Website.

Pokud bude aktivována placená verze, tak není možné přejít zpět na verzi Free. V takovém případě je potřeba objednat tuto službu znovu a vytvořit nový web.

Role: Podpora Vizitka: Pracovník zákaznické podpory
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 3. 4. 2023
0

Dobrý den, nemáte variantu Free? Tam je dostupná jen jedna stránka. Více stránek je k dispozici v tarifech Profi a Premium – viz zde.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 Odpověděl na otázku 18. 3. 2023