Jak zvětšit rozlišení okna pro přístup k VPS ON serveru přes VNC?

Vyřešeno1.10K zhlédnutíVirtuální servery
0

Aktuálně nastavené rozlišení okna VNC klienta, který nativně v opennebula prostředí nabízíte je roufale malé. Kdo má dnes rozlišení obrazovky 800×600? Lze nějakým způsobem zvětšit velikost okna či rozlišení, aby se přes VNC dalo se serverem trochu pracovat? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 17. 8. 2020
0

Dá sa to zväčšiť zoomovaním okna v prehliadači (v google chrome sa to volá Lupa, dostupné cez 3 bodkové menu), klávesová skratka CTRL +   pre zväčšenie alebo CTRL – pre zmenšenie.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 17. 8. 2020
0
8.06K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

interní okno VNC nabízí pouze rozlišení, které je pro daný systém dostupné (jedná se pouze o virtuální monitor), pokud chcete mít okno volné a rozšiřitelné, je vhodnější připojit se pomocí SSH.

Role: Podpora Web: https://blog.wedos.cz/wedos-ziskal-akreditaci-icann-pro-registraci-domen-a-hodlame-ji-vyuzit-naplno Vizitka: Programátor | Získali jsme akreditaci ICANN ...
KB218908 Odpověděl na otázku 5. 8. 2020