Je možné spojit 2 u vás registrované domény?

Vyřešeno140 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

Mám u Vás registrovanou doménu zamecnictvi-ol.cz chci si zaregistrovat novou. Když to udělám, jak je možné směrovat emaily co mi dojdou na ty co mám u webhostingu zamecnictvi-ol.cz?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

u nové domény můžete buď nastavit přesměrování e-mailu, v takovém případě budou e-maily z cokoliv@novadomena přeposlané pouze do jedné schránky – např. info@zamecnictvi-ol.cz. Nevýhodou je, že ne udete moct odpovídat na e-maily pod @novadomena.cz, ale pod @zamecnictvi-ol.cz .

Další možností je přidat novou doménu jako alias ke stávajícímu webhostingu. V takovém případě bude nutné nastavit správně veškeré záznamy v DNS. Přidáním aliasu docílíte toho, že si můžete nastavit libovolný název před zavináčem a z této adresy i odpovídat. Nevýhoda je, že schránky budou pro obě domény stejné – tj. info@novadomena.cz bude mít e-maily dohromady s info@zamecnictvi-ol.cz .

V případě, že byste chtěl mít u obou domén schránku se stejným názvem před zavináčem, ale e-maily by měly být oddělené, budete si muset zakoupit nový NoLimit.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie