Jiný redakční systém na doméně a sub-doméně

0

Dobrý den,

Obracím se na Vás s prosbou o radu, jelikož jsem narazil na problém s redakčními systémy na doméně pragoholik.cz

Ve zkratce potřebuji WordPress na doméně pragoholik.cz a PrestaShop na sub-doméně shop.pragoholik.cz

WordPress se mi nainstalovat podařilo, nicméně ten PrestaShop na sub-doméně neustále vypadává a když zrovna ne, tak nefunguje HTTPS připojení. Zkoušel jsem už téměř všechno, i se zkušeným kolegou webařem, ale nedokázali jsme přijít na to, co tento problém způsobuje. Netušíte, čím by to mohlo být?

Za každou radu budu nesmírně vděčný.

Předem děkuji a přeji pěkný den!

LS

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, z mého pohledu je to jednoduché.

Jednoduchý postup:

Na doménu neco.cz nainstaluji WordPress přess wedos aplikaci nebo klasická instalace přes FTP. Pokračuji dále podle instrukcí.

Instalace na subdoménu: Na FTP si ve složce /www/subdom vytvořím slozku s názvem subdomény (test). Dále postupuji tak že tuto subdoménu (test.neco.cz) zadám do seznamu HTTPS podle tohoto návodu. Následně po vygenerování nového certifikátu přejdu k instalaci aplikace. Klasika buď přes Wedos aplikace nebo přes FTP.

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
publikoval nový komentář

Jinak koukám že prestashop jede ale bez ssl.

Díky za odpověď. To je právě ten problém, jede jen bez SSL a ještě k tomu ne vždy. A nemohu přijít na to čím to je. Instalaci PrestaShopu jsem dělal přesně tímhle způsobem.

Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie