Keď moju stránku otváram v Chrome, tak napíše, že neexistuje.

Vyřešeno96 zhlédnutíDomény
0

Keď moju stránku otváram v Chrome, tak napíše, že neexistuje. Obávam sa, že je problém v nastavení HTTP certifikátu. Prosím o pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 2. 11. 2022
0
JS324546 3.12K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

co se týká samotného webu tak tam je problém v Mixed Content což jsou soubory které nelze zobrazit přes https a proto nemůže být stránka zobrazena/brána jako zabezpečená. Ve wordpress máme návod jak opravit zde.

Role: Podpora
MB313456 publikoval nový komentář 6. 10. 2022

Dobrý deň. Neviem si rady z tým správnym a úplným nastavením HTTPS mojej stránky. Chrome stále namieta, že Spojenie s týmto webom nie je úplne zabezpečené. HTTPS mám určite nastavené. Kde sa nastavuje voľba a vyladenie? Mixed Content

V případě, že Vaše stránky po přechodu HTTPS stále stále zobrazuji jako nezabezpečené, tak to může být způsobeno tím, že některé části stránky se stále načítají přes HTTP protokol. Vzniká chyba Mixed Content, kdy kombinujete HTTP a HTTPS protokoly na jedná stránce. Možný výpis chyby (v konzoli) níže.

Mixed Content: The page at ‚https://vase-domena.tld‘ was loaded over HTTPS, but requested an insecure image ‚http://xyz.abc.tld/temp/wp-content/uploads/…/../2018/05/i….606765_1280.jpg‘. This content should also be served over HTTPS. Voľbu popisovanú tu:
Od verze WordPressu 5.7 již tuto chybu můžete vyřešit v rámci administrace WordPressu. WordPress obsahuje funkci kontroly svého stavu. Více je to popsáno zde WordPress | 2. Stav webu. Zde pak najdete i možnost opravy chyby Mixed Content jedním kliknutím.
SOM NIKDE NENAŠIEL…

Dobrý den,
o kterou doménu jde?

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.