Kolik domén můžu mít na jednom hostingu no limit

Vyřešeno726 zhlédnutíWebhostingWebhosting NoLimit
0

Dobrý den, nemůžu to nikde najít proto píšu, mám webhosting nolimit a momentálně mám přiřazenou jednu doménu. Chci přidat další, takže normálně udělám objednávku bez zakoupení dalšího hostingu, protože tady ten to zvádne ? Nebo bych to nějak potřeboval objasnit, kolik domén si vlastně můžu dát na jeden hosting, děkuji moc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 15. 9. 2022
0

Dobrý den, ve srovnání webhostingů se můžete dočíst, že v základním stavu můžete mít 3 aliasy a multihosting je řešen právě skrz ně. Za příplatek si můžete aktivovat neomezeně aliasů, takže odpověď na Vaši otázku zní, že na webhostingu můžete provozovat neomezeně webů. Jste limitován pouze parametry webhostingu, takže je na Vašem zvážení, zda budete provozovat méně náročných webů nebo mnoho statických stránek. V případě mnoha náročnějších webů už je lepší zřídit více webhostingů nebo zvážit Wedos WMS.

Multihosting pak zřídíte dle tohoto návodu.

Pro více informací se podívejte na jednotlivé odkazy, které jsem vložil do této odpovědi, více o neomezeném počtu aliasů se pak dočtete tady.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 15. 9. 2022
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.