Konec webhostingu vs emaily

120 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, využívám u Vás mimo jiné i doménu s hostingem wiper.cz    nyní už nevyužiju webhosting ale potřebuji zachovat doménu a emaily. Jak postupovat?  Doménu bych rád přesměroval na jinou, ale emaily aby fungovaly stále stejně.  Děkuji

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

Wedos v tuto chvíli neumožňuje provozovat pouze e-maily bez webhostingu. Pokud chcete úplně odstranit obsah webu, stačí když z DNS smažete A a AAAA záznamy. >> Přihlaste se do administrace Wedosu na této adrese. Ze seznamu vyberte wiper.cz a klikněte na něj. Na následující stránce klikněte v levém menu na „DNS záznamy“. Tam smažete veškeré A a AAAA záznamy. Tím dojde k deaktivaci webu (po zadání www.wiper.cz neuvidíte nic), ale e-maily půjde stále posílat. Stále ale budete muset platit webhosting, aby fungovaly e-maily.

Wedos plánuje nabízet samostatné e-maily bez webhostingu, ale bližší informace zatím nejsou k dispozici, takže těžko říct, kdy to dají do nabídky..

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář

Wedos nabízel k doméně ale miniweb 100Mb zdarma, to už nemá?

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie