lhůta DNS pro nově registrovanou doménu

Vyřešeno278 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, jen rychlý dotaz – je nějaká technická lhůta pro DNS nově registrované domény? Co si pamatuji, bylo to vždy prakticky okamžitě, teď 20min a nic.. doména j*********s.cz, díky, KK

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
PK265670 33.04K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

záleží na tom, jak rychle se informace zpropaguje internetem, jak rychle si DNS servery informaci předají. Konkrétní čas propagace změn pak závisí na lokaci Vašeho zařízení a nastavení sítě Vašeho poskytovatele Internetu.

Co se týče otázky, tak většinu zveřejňujeme, aby případně odpovědi pomohly ostatním. Doména je pak veřejný údaj, ale můžeme Vám na žádost takový údaj zacenzurovat a případně i vlákno celé označit jako soukromé, pokud na tom trváte.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 31.13K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

DNS by mělo být v pořádku, co přesně Vám nejde nastavit? Podívám se na to.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Odpověděl na otázku
0

Šlo mi čistě o lhůty propagace DNS u nové domény, příp. info kvůli čemu to trvá déle než 30-60min. Na podpoře mi kolega jen napsal, že 48 hodin a nashle, pak že se spletl, že 6-24h. U fungl nové domény – žádná změna, žádná cache, TTL 1800 (tj. 30 minut), tak se chci jen dopátrat proč… Dotaz č.2 – Viditelnost otázky jsem nastavil jako soukromé, proč je to vidět veřejně? 🙂

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Díky za odpověď. Chápu princip, jen mě zajímalo kde se berou termíny „den-dva“, když v zóně .cz to určitě není víc jak hodina, u domény vidím TTL 1800 a přesto to trvalo déle a to nejen u mě, ale všude (dle dnschecker.org apod.). Nevyčítám vám to, jen se chci dobrat podstaty, ať vím jak s tím pracovat 🙂  Jinak vyhoďte z původní otázky prosím tu doménu a pak klidně zveřejněte celé vlákno. Anebo to skryjte celé. Díky, mějte se, KK.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie