Logování přístupů

Vyřešeno1.57K zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

máte prosím někdy tipy, jak je možné logovat přístupy – access log, jestli používáte třeba nějaké rozšíření, aplikaci? Tedy kromě google analytics. Jde mi o to, že potřebuji především vidět požadavky, na jaké URL jde, z jaké IP adresy. Něco podobného jako je dostupné s použitím příplatkové služby, ale zdarma. Jsem s wedosem naprosto spokojený už několik let, ale právě tahle možnost mi schází, velká část konkurence takové služby nabízí v balíčku ve standardní ceně, stejně jako logování chyb. Za mě by nebyl problém si připlatit vyšší tarif, kde by byly vyšší jak parametry – no limit extra, tak třeba i k dispozici logování přístupů a chyb zdarma. Ale pouze za logování přístupů za cca 700 Kč ročně se mi upřímně platit nechce.

Vyšší balíček si klidně připlatím, ale jen za jednu službu, což je dá se říct cena hostingu mi to přijde i zbytečné, ale jak logování přístpů, tak i chyb je celkem nutností :). Díky za tipy.

Jinak jsem četl, že by v budoucnu mělo být toto zdarma, ale kdo ví, potřeboval bych co nejdříve nasadit na webu.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 1. 8. 2019
0
45.93K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

můžete využívat vlastní logy ve vaší aplikaci. Nebo je možnost logy na webhostingu využít na 24h měsíčně zdarma. Při aktivaci příplatkové služby stačí zaškrtnout „aktivovat dočasně na 24 hodin„.

https://www.wedos.cz/webhosting/logy

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
RM130195 Odpověděl na otázku 19. 7. 2019
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.