Lze instalovat Microweber na Wedos?

Vyřešeno989 zhlédnutíPoptávky
0

Dobrý den,

stále se mi nedaří dokončit instalace CMS Microweber na hostingu wedos (http://miscooter2pro.eu/). Instalace nezobrazuje korektně veškeré prvky a po zadání údajů od databáze se instalace jakoby dokončí, ale nezobrazí se mi admin panel, a i stránky vypadají že nejsou korektně doinstalované. Nevím ale, jestli doplňky k PHP tento hosting umožňuje. Děkuji za pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 24. 8. 2020
0

Vzhledem k tomu, že nejsem s tímto až tak sběhlý, je nějaká možnost placené doplňkové služby instalace tohoto CMS ? Soubory se nahrály bez chyb, práva nastaveny, log vyhodil chybu v přístupu do databáze ( Error: Could not connect to the database. Please check your configuration. SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user ‚a**********’@’10.36.192.95‘ (using password: YES)

Údaje do databáze jsou přesně opsány z Wedos administrace. (Databáze MySQL, hostname md95.wedos.net, login admina databáze, heslo, název databáze a prefix)

Dle dokumentace by se mi měla načíst volba šablony, a v rozevíracím seznamu volby šablon je jen default, i když fyzicky v adresáři templates jsou asi 4.

Specifikace pro microweber:

http://docs.microweber.com/guides/start.md

Děkuji za pomoc

Role: Zákazník
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 24. 8. 2020

To by vypadalo na chybné údaje databáze. Adresa serveru nesmí být localhost, vyplňte adresu, kterou jste dostal v e-mailu o zřízení databáze. Uživatelské jméno a heslo by mělo být platné pro http://pma.wedos.net

Na pma wedos se dostanu, se stejnýma údajema které zadávám i do administrace při instalaci CMS.

Dobrý den,
zašlete nám prosím snímek nastavení údajů databáze v soukromé odpovědi. Děkujeme.

Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.