Mám nainstalovaný wordpress – mohu vedle něj nainstalovat Joomlu?

Vyřešeno375 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, mám ninstalovaný wordpress a podařilo se v něm vytvořit webové stránky. Teď jsem však narazil na úskalí,neboť potřebuji uploadovat na stránky videa, ale wordpress je omezen na tzv whitelist – t.j. nelze do něj nahrát jakékoliv ideo, ale pouze videa z předem schválených nserverů jako je youtube, vimeo, flickr a další. Pokusil jse se nahrát video z flickru, ale bohužel mi to rozhodilo stránku – vedle vlastního videa k tomu dávám komentář a ten se mi bůhví proč u youtube zobrauje v blocích správně, u flickru ale ne.

Můžu naistalovat vedle wordpressu i joomlu? Rozhodí mi to již vytvořený web? Nevíte, zda Joomla má podobné omezení na externí obsah (videa) jako WordPress?

Díky

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
TJ285257 15.67K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud Joomlu nainstaluje na stejnou subdoménu, na jaké máte nainstalovaný WordPress, pak ano, přijdete o WordPress. Pokud si chcete Joomlu vyzkoušet nainstalovat a nepřijít o WordPress, nainstalujte si Joomlu na jinou subdoménu.

Návod na instalaci Joomly najdete zde https://help.wedos.cz/navody/cms/joomla/

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, joomlu si můžete nainstalovat na subdoménu a tak otestovat jestli jede podle toho jak chcete. Osobně bych se vyhnul nahrávání videa na server. Web se tak pomalu bude načítat. Videa je lepší dávat na YT a pak vložit kód na stránky nebo přes nějaký plugin.

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
Změnil status na publikováno
0

Na té subdoméně mám právě wordpress … jde mi prostě o to, zda to co jsem pracně udělal pomocí wordpressu ztratím jakmile nainstaluji Joomlu …

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
TJ285257 15.67K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud joomlu nainstalujete na subdoménu, o nic nepřijdete. Více info o provozování více redakčních systémů na webhostingu najdete zde https://help.wedos.cz/navody/cms/ruzne-redakcni-systemy-na-jednom-webhostingu/

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Tak asi ještě jednou … mám na doméně wordpress. Chci jej vyměnit za Joomlu … jde to? Nebo budu muset stránky dělat znovu Joomlou?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie