Migrace starších NoLimit na HPE Moonshot

Vyřešeno114 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, rád bych se informoval na progres přípravy automatické migrace, o čem jsem zde naposled zachytil aktualizaci dne 4. března (https://help.wedos.cz/otazka/php-7-4-a-novejsi-neni-dostupna-pro-vsechny-hostingy-proc/40566/answer/40751/#/comment/5019: „plánujeme automatickou migraci na nové webhostingy s novou technologii, nicméně prozatím vám nemůžeme říct, kdy k tomu dojde. Určitě neplánujeme nechat „staré“ webhostingy na nepodporovaných verzích PHP.“).

Předem děkuji za odpověď a věřím, že jelikož je to nevyhnutelné, bude možné tomu nastavit určitou prioritu. Přeci jen my na původních serverech jsme ti nejvěrnější…

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 35.89K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

za poslední měsíce se situace trochu zkomplikovala a zdrželi jsme se s více plány. Aktuálně se na migračním scriptu pracuje intenzivněji. Přesný termín samozřejmě nejsme sto stále sdělit, nicméně platí původní tvrzení kolegy a to, že zákazníky nenecháme na nepodporovaných PHP verzích.

Aktuálně pro spousty zákazníků připravujeme nové webhostingy, na které se poté sami migrují. Máme k tomu návod a případně Vám s detaily poradí naše podpora.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď