Migrace starých hostingů

Vyřešeno514 zhlédnutíWebhostingmigrace
0

Dobrý den,

před časem jsem na Vašem blogu četl Váš prázdninový to-do list (https://blog.wedos.cz/prazdninovy-to-do-list-aneb-na-cem-ted-pracujeme), kde mimo jiné slibujete migraci starých hostingů (můj hosting je z roku 2016) na nové servery. Jelikož nám prázdniny již skončily a k žádné migraci zatím očividně nedošlo, chtěl jsem se zeptat, jak to tedy s migrací vypadá a jestli už máte nějaký termín, kdy k tomu dojde. Děkuji.

P.S. Sám si to dělat nebudu ani omylem, nemusíte se ani obtěžovat toto navrhovat.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 27. 9. 2021
0
RM130195 44.28K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

v současnosti probíhá migrace všech webhostingů na nové servery, kde bude k dispozici PHP 7.4 a novější. V nejbližších dnech se vám v možnostech nastavení objeví i novější verze PHP. Žádné akce z vaší strany nebudou potřeba.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
PK265670 publikoval nový komentář 29. 9. 2021

Počítá ta Vaše migrace i s tím, že na webu může být nasazeno cloudflare? Nebudu muset upravovat žádné nastavení ani na straně CF nebo DNS serverů? Pokud to na novém serveru bude rychlejší, tak tam to CF nutně nepotřebuji, já jsem je tam nasadil protože web byl jinak příšerně pomalý a žádný cache plugin mi nefungoval korektně a to jsem je vyzkoušel snad všechny(některé zdánlivě fungovaly, ale vždy jen chvíli, pak se to zase zpomalilo).

Dobrý den,
při migraci dochází k migraci celých serverů na nové spolu s IP rozsahy, tedy IP zůstane zachována a nemělo by to nijak ovlivnit funkci webu a DNS tedy neměníte.
Výkon je znatelně vyšší, nicméně i tak je vhodné mít web správně nastaven/optimalizován.

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.