Migrace WordPress – Admin Access

Vyřešeno1.49K zhlédnutíWebhostingadministrace wordpressu wordpress migrace
0

Dobrý den, přešel jsem od konkurence k Vám a migroval jsem WordPress. Vypadá to, že vše proběhlo, .sql jsem přepsal, wp-config.php jsem taky nastavil na SQL a hosting u Vás. Frontend webu běží bez problému. Nevím se ale dostat do WP Administrace http://www.czechchina.online/wp-login.php

Je tam hláška, co se dle mého názoru týká pluginu viz. níže (zasílám i screen). I když je to evidentně nějaká chyba, nemělo by to dle mého názoru ovlivňovat login.
Nejprve jsem si myslel, že jsem asi špatně napsal user a login, ale ne. I když jsem zkoušel heslo resetovat přes Zapomenuté heslo a email link, tak to nové nefunguje a nemůžu se do adminu přihlásit.

Píše mi to, že mám mít povolené Cookies, ale ty taky mám povolené. Je to celé nějaké divné.

Umíte prosím poradit?

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-content/plugins/global-gallery/ajax.php:1895) in /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-login.php on line 415

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-content/plugins/global-gallery/ajax.php:1895) in /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-login.php on line 427

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 25. 6. 2021
0

Dobrý den, já Váš help čtu a přejmenování jsem i dělal, jen jsem si neuvědomil, že těch pluginů může zlobit i víc a ty hlášky se různě mění dle toho jaký plugin jsem přejmenoval (ten error link vypadal vždy skoro identicky, takže jsem přehlédl, že se změnil název pluginu).

Myslím, že to celé vzniklo tím, že WordPress migruji z Virtual serveru. Ty trasy v lincích u těch error hlášek by tomu odpovídali.

Mohl bych přeinstalovat ty pluginy, ale docela se bojím, že přepíšu nějaký obsah který je na ně navázán. Ten web běží mému klientovi i v čínštine a dalo to fakt hromady práce tam ten čínsky obsah správnými fonty nastavit a napsat. Takže jsem hodně opatrný.

Nešlo by Vám zaslat, ty error hlášky viz. sreen níže (je tam přesný řádek – vždy 415 a 427, stejná hláška, kde je error a jaké pluginy to vídíte z FTP screenu), dát Vám přístup na webhosting z mé admin sekce a že byste ty errors fixli?
Přijde mi to jako elegantnější řešení jako přeinstalovat plugin, ale možná se pletu, možná právě přeinstalace je jednodušší a jen se zbytečně obávám.

Můžu to zkusmo udělat na local a pak když to bude klapat, tak to celé znovu přenastavit (.sql a wp-config.php) a překopírovat a naimportovat na webhosting, ale pokud je to jen o tom, že přepíšete těch 6 řádků v kódu (3 pluginy po dva řádky), tak bych docela volil tohle řešení.

Možná bych to zvládl i já, když mi potvrdíte, že je mé uvažování správné. Řekl bych, že všude bude stačit jen přepsat trasy dle tohoto vzoru na:

/www/wp-content/plugins/global-gallery/ajax.php:1895 in /www/wp-login.php on line 415
a to stejné na tom řádku 427

Řekl bych, že mám právě všude na těch zmíněných řádkách odstranit to: /data/web/virtuals/275186/virtual/ z toho začátku té adresářové trasy a pak by to už melo klapat.

Jaký je na to Váš názor?

Role: Zákazník
JŠ255861 Změnil status na publikováno 6. 5. 2021
Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.