Migrace WordPress – Admin Access

Vyřešeno1.49K zhlédnutíWebhostingadministrace wordpressu wordpress migrace
0

Dobrý den, přešel jsem od konkurence k Vám a migroval jsem WordPress. Vypadá to, že vše proběhlo, .sql jsem přepsal, wp-config.php jsem taky nastavil na SQL a hosting u Vás. Frontend webu běží bez problému. Nevím se ale dostat do WP Administrace http://www.czechchina.online/wp-login.php

Je tam hláška, co se dle mého názoru týká pluginu viz. níže (zasílám i screen). I když je to evidentně nějaká chyba, nemělo by to dle mého názoru ovlivňovat login.
Nejprve jsem si myslel, že jsem asi špatně napsal user a login, ale ne. I když jsem zkoušel heslo resetovat přes Zapomenuté heslo a email link, tak to nové nefunguje a nemůžu se do adminu přihlásit.

Píše mi to, že mám mít povolené Cookies, ale ty taky mám povolené. Je to celé nějaké divné.

Umíte prosím poradit?

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-content/plugins/global-gallery/ajax.php:1895) in /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-login.php on line 415

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-content/plugins/global-gallery/ajax.php:1895) in /data/web/virtuals/275186/virtual/www/wp-login.php on line 427

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 25. 6. 2021
0

Dobrý večer, nezlobte se, já se Vám to fakt snažím vysvětlit a konkrétně se ptám, ale vy neodpovídáte na konkrétní položenou otázku. To co mi píšete samozřejmě vím, ale vůbec jste neodpověděl na úvahu viz. níže (možná proto, že jste si nepročetl celé vlákno a nepodíval se na přiložené screeny).

Takže ještě jednou:

Možná bych to zvládl i já, když mi potvrdíte, že je mé uvažování správné. Řekl bych, že všude bude stačit jen přepsat trasy dle tohoto vzoru na:

/www/wp-content/plugins/global-gallery/ajax.php:1895 in /www/wp-login.php on line 415
a to stejné na tom řádku 427

Řekl bych, že mám právě všude na těch zmíněných řádkách odstranit tohle: /data/web/virtuals/275186/virtual/ z toho začátku té adresářové trasy a pak by to už melo klapat.

Je tato úvaha správně?

Role: Zákazník
MV270050 Změnil status na publikováno 7. 5. 2021
Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.