Miniweb a vytvoření e-mailové schránky

Vyřešeno236 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, mám novou doménu a k tomu zdarma Miniweb. Ráda bych si vytvořila e-mailovou schránku, ale v menu hostingy se mi doména s Miniwebem vůbec nezobrazuje a nelze proto schránku vytvořit. Prosím o pomoc. Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

k výše uvedené odpovědi jen doplním, že máte možnost používat adresu cokoliv@vasedomena.cz i bez webhostingu No limit. Vše v principu funguje tak, že necháte e-maily přesměrovat na Váš běžný e-mail (např. mujmail@seznam.cz). Kdokoliv Vám tak může psát na cokoliv@vasedomena.cz, ale bohužel nebudete mít možnost z této adresy odpovídat (můžete odpovídat pouze prostřednictvím Vaší běžné e-mailové adresy mujmail@seznam.cz).

Pokud byste toto řešení ráda využívala, přilaste se do administrace na https://client.wedos.com , v horním menu klikněte na „domény“, v seznamu vyberte Vaší doménu a na následující stránce klikněte v levém menu na „Nastavení přesměrování“. V pravé části stránky pak nastavte e-mailovou adresu, kam se mají e-maily posílat.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie