Miniweb pro doménu advent-orion.cz

Vyřešeno146 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

nedaří se mi rozjet fungování domény advent-orion.cz s miniwebem. Konrétně s „www“ verzi. Na doméně byl dříve provozován web, ale nyní je zrušen a chceme přes miniweb udělat přesměrování (pres js). Je tu ještě další problém – dříve na webu jelo https. Je možné u miniwebu mít i https ?

Děkuji za reakci

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, doménu můžete přesměrovat v zákaznické administraci na adrese https://client.wedos.com . V horním menu klikněte na „domény“ a ze seznamu vyberte doménu advent-orion.cz . V levém menu klikněte na „Nastavení přesměrování“. Na této stránce můžete nastavit přesměrování webu na požadovanou adresu, případně nastavit přesměrování e-mailů do Vaší e-mailové schránky.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
0
7.79K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

co se týká www – u miniwebu funguje jen verze bez www a bez https

informace o správě minuwebu najdete zde https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/sprava-miniwebu

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

aha tak to je problém. Tak mě napadá udělat pouze přesměrování domény. Je to možné ? a tedy komplet (jak www/bez + https) ? Přijde mi zbytečné k tomu platit hosting. Jako alias doménu nedokážeme zprovoznit, protože webhosting je na jiném Wedos účtu než doména a změnit to nelze.

Připadně pokud Vás napadne jiné řešení ?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Categories