Moje webová adresa se nedá vyhledat na žádném vyhledavači.

Vyřešeno704 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den,

prosím o pomoc. Moje webová stránka vizualizace2d3d.cz se nedá vyhledat na žádném vyhledavači.

Na www.google.com/webmasters/tools/submit-url a na search.seznam.cz/pridej-stranku jsem to nějakým způsobem zkoušela zjistit. Seznam mi napsal, že přidání této url adresy proběhlo v pořádku, ale stejně to nefunguje. V tom, co píše Google, se vůbec nevyznám. V dotazech a odpovědích na Vašich stránkách jsem našla něco o indexaci, ale je to pro mě španělská vesnice. Zakázat prohledávání a indexování obsahu webu nemám zaškrtnuté, v tom problém nebude. Dál už si s tím nevím rady.

Děkuji předem za Vaši podporu.

S pozdravem

Lenka Martincová

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Ono to není takto jednoduché, že si udělám svépomocí nějaký web a hned mi na něj začnou webové vyhledávače přivádět návštěvnost.

Odeslání URL do vyhledávačů je jen podpůrný krok, který může urychlit indexaci roboty vyhledávačů, pokud na web nevedou odkazy odjinud.

To, že vyhledávač web zaindexuje, ještě neznamená, že jej začne zobrazovat uživatelům (a už vůbec ne na vysokých pozicích). Tohle už je ovlivněno mnoha on-site i off-site faktory a algoritmy se zásadně liší napříč jednotlivými vyhledávači.

Činnosti, které mají za cíl zlepšit vnímání webu vyhledávači, se obecně označují jako SEO (search engine optimization).

Web vypadá, že zatím ještě zaindexovaný v Google není. Může to trvat i několik týdnů.

Obrovský problém je, že web nepoužívá https, takže se ani po zaindexování pravděpodobně nebude ve vyhledávačích zobrazovat nějak vysoko.

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.