Možnost náhledu logu při zpracování dotazů na mé databázi

Vyřešeno114 zhlédnutíWebhostingDB INSERT SELECT
0

Dobrý den,

ladím script pro vkládání zboží z FEEDu. Při vytváření kategorií vytvořím záznam kategorie, která v tabulce neexistuje. Když se následně dotazuji na jeho ID pro přiřazení zboží do kategorie, tak jej ve výsledku dotazu nevidím. Tedy dojde k tomu, že script kategorii nenalezl a tudíž ji opět vytvoří. Když se ale podívám do tabulky přes PHP MyAdmin, tak záznam existuje a je jich tolik, kolikrát jsem procházel scriptem a dotazoval se na existenci záznamu příslušné kategorie. Vypadá to jako kdyby se INSERT ještě nedokončil a já se již ptám na jeho existenci. Když proběhne časová prodleva (např. script skončí) tak se data do tabulky zapíší a jsou tam několikrát

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý deň,

neviem aký connect na DB využívate, podľa toho by sa to dalo debugovať. Ale skúste dať unikátny index na názov kategórie, lebo predpokladám, že hľadáte podľa neho. Ak bude názov unikátny, viackrát sa Vám neuloží.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.