Na webu se mi nenačítají některé obrázky

Vyřešeno411 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

na webu www.chapiteau.cz se mi při prvním otevření stránky načte načtou jen některé obrázky a je potřeba stránku obnovit, aby se načetl zbytek.  Viz přiložené obrázky. Webdesignér mi tvrdí, že je problém u vás. Netušíte, co by mohlo tuto chybu způsobovat?

Děkuji za radu a pomoc!

MN

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
313 - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

problém byl skutečně u nás. Před několika byly na web útoky a byl extrémně přetěžován. Z té doby tam zůstaly nižší hodnoty nastavení. Za to se omlouváme.

Postupně jsme nasadili IDS/IPS ochranu a tak situaci při útocích řešíme ještě, než útoky dojdou na server. Z tohoto důvodu se to nyní neopakuje a vše je řešeno jinak. Děkujeme za pochopení.

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0

Wedos hosting má obmedzenia na tzv. procesy. Na 99% je to spôsobené tým, prečítajte si viac info tu: https://kb.wedos.com/cs/webhosting/php/chyba-503-service-temporarily-unavailable/

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Změnil status na publikováno
0

Zdravím,

mě se to celé načítá správně a nevidím tam problém. Narazil jsem jen na špatně udělané přesměrování (http://www.chapiteau.cz/ -> https://chapiteau.cz/), které se řeší na straně WordPress místo webserveru, což první načtení zbytečně zpomalí o 1 vteřinu.

Tak jsem to zkusil ještě prohnat testem přímo v prohlížeči bez cache a opravdu se vrací chyby 503. Ale PHP tohle nebude.

Role: Zákazník+ Web: https://404m.com Vizitka: Neprogramuj dnes, co nemůžeš debugovat zítra.
Odpověděl na otázku
0
29.48K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

máte na webu správně nastavené cachování? To by také mohlo výrazně pomoci lepšímu výkonu.

https://help.wedos.cz/navody/cms/optimalizace-wp-3-cachovani/

Pokud s nastavením budete potřebovat pomoci, stačí dát vědět.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Odpověděl na otázku

Categories