Napadání webu

Vyřešeno693 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mé webové stránky jsou neustále napadány Do adresáře jsou nahrány cizí adresáře a web je pak přesměrováván jinde. Heslo k FTP přístupu již jsem změnil, ale nepomohlo to. Můžete mi prosím poradit co s tím?

Děkuji.

Radim H

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 18. 5. 2022
0

Dobrý den,

jaké využíváte pluginy? Máte v nějaké službě uloženo heslo k FTP? Jak se k FTP přihlašujete? (FTP klient – Total Commander, FileZilla, .. nebo přes webové prostředí v prohlížeči?) Pokud využíváte prohlížeč, máte v něm nějaké pluginy? Případně jaké?

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RH116305 publikoval nový komentář 15. 2. 2022
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.