Nasazení nové verze webu

Vyřešeno500 zhlédnutíDNS
0

Vyvíjím novou verzi svého e-shopu. Současný e-shop běží na adrese doméně bez-gluten.cz. Nový vyvíjím na subdoméně data.bez-gluten.cz. Lze nějak po ukončení vývoje nastavit DNS, případně .htaccess tak, aby na adrese http://bez-gluten.cz byl vidět ten nový eshop? Nechce se mi ručně kopírovat celý obsah subdomény s rizikem, že někde bude v databázi třeba zapomenutá cesta k obrázkům apod.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 14. 8. 2020
0

Dobrý den, doporučuji data umístit do adresáře www\domains. v tomto adresáři vytvoříte dva adresáře – bez-gluten.cz (do kterého nahrajete obsah hlavního webu) a data.bez-gluten.cz. Po ukončení vývoje jen přejmenujete adresáře a změna se ihned projeví. Dalším plusem tohoto řešení je, že máte všechny (sub)domény na hostingu na jednom místě, takže se nemusíte proklikávat mezi adresáři www, www\domains a www\subdom.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 14. 8. 2020