Nasměrování aliasu na obsah webu

Vyřešeno702 zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím,

prosím o pomoc s nastavením aliasu. Mám doménu womens-challenge.com, ke které mám zakoupený i webhosting. Dále mám i doménu womanchallenge.cz.

Rád bych, aby, když uživatel zadá do URL adresy womanchallenge.cz, se zobrazil stejný obsah webu, který se zobrazí pod hlavní doménou a webhostingem na womens-challenge.com.

V zákaznické administraci Wedosu jsem womanchallenge.cz úspěšně přidal jako alias (funkčnost je ověřená i tím, že používám mail info@womanchallenge.cz – tj. alias by měl být nastavený správně).

Tápu ale nyní v tom, jak docílit toho, aby se po zadání URL womanchallenge.cz zobrazil stejný obsah jako na womens-challenge.com a přitom se nezměnila URL z womanchallenge.cz na womens-challenge.com (tj. nechci přesměrování domény).

V článku (https://kb.wedos.com/cs/webhosting/webhosting-pridani-a-nastaveni-aliasu/) je uvedeno, že „Ve výchozím stavu je přidaný alias nasměrován do složky www vašeho webhostingu, tedy na doméně aliasu uvidíte stejný obsah jako na hlavní doméně.“ Já mám veškerý obsah webu právě ve složce www (nepoužívám podsložku /domains/) avšak po zadání womanchallenge.cz do URL se nezobrazí žádný obsah. Zkoušel jsem změnit soubor .htaccess podle jiných návodů, které jsem našel zde, ale s pomocí žádného z nich jsem nedocílil kýženého výsledku. Možná jsem již narazil na správný návod a jen jsem jej špatně pochopil – skutečně nevím.

Předem moc děkuji za radu.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Zdravím,

podle návodu jsem do souboru .htaccess přidal následující řádky:

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?womanchallenge.cz$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/
RewriteRule (.*) /$1 [L]

(Nechci alias womanchallenge.cz nasměrovávat do žádného podadresáře; chci, aby alias zobrazoval obsah z adresáře www, kde je i obsah hlavního webu).

Takto to však nefunguje, co dělám špatně?

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie