Nasměrování domény na hosting

Vyřešeno751 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den,

nedaří se mi propojit svou doménu (u Subreg) s hostingem (Wedos). Name servery u domény mám nastaveny správně, to mi potvrdili i v Subregu. Můžete mi s tím prosím pomoci?

Moc děkuji, s pozdravem a přáním krásného dne

Michaela B.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Děkuji moc, už mi to fičí, moc díky !

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď

Dobry den,

potreboval bych pridat TXT zaznam, kvuli overeni u Google Firebase platformy, kde mam hosting. Bohuzel nevidim nikde tlacitko pro pridani noveho DNS zaznamu (nebo je velice dobre skryto)

Dekuji
JS

Dobry den,

dekuji za odkaz na vasi napovedu, ale bohuzel tu moznost nevidim v menu, takze bud nemam dostatecna prava, nebo jsem uplne slepy. Muzete prosim poslat URL, abych se tam dostal, pripadne mne zkontrolovat prava? Dekuji.

Dobrý den,
o jakou doménu jde ?

0
MV270050 37.03K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

o jako doménu/hosting jde ?

Pokud byly měněny DNS v blízké době, může to trvat až 24-48 hodin, než se propíšou.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Děkuji, jde o doménu mijasoap.cz, č. 3221001205.

Vše fungovalo, tuto sobotu jsem se trochu hrabala v nastavení hostingu a asi jsem si nastavila něco špatně… nainastalovala jsem si wordpress, ale nedostanu se tam, ani do administrace. Moc děkuji za pomoc.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
1

Dobrý den,
pokud doména nesměřuje na Váš webhosting u Wedosu, můžete provést jednou z následujících možností:

  1. doméně nastavíte DNS servery http://kb.wedos.com/dns/servery-wedos.html. Změna DNS serverů se u .cz domény projeví za 6-24 hodin, u generické až do 48 hodin.
  2. nastavíte si A (AAAA – pro Ipv6 adresu) záznam u svého správce DNS na IP adresu webhostingu. Popřípadě MX záznam pro emaily. IP adresy se dozvíte v zákaznické administraci v detailu konkrétního webhostingu v tabulce „Adresy služeb“. Změna záznamů DNS se projeví do 60-ti minut.
Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
Změnil status na publikováno