Nastavení aliasu

Vyřešeno1.84K zhlédnutíDoményalias aliasy email alias
0

Dobrý den. Mám funkční web pivni-degustace.cz. Koupil jsem domenu pivni-degustace.eu (bez webhostinu). Doména je v pořádku registrovaná. Přidal jsem EU doménu k webhostingu jako alias, ale nezobrazuje se mi na doméně EU můj primární web CZ. Dělám něco špatně? Já myslel, že jen stačí přidat doménu jako alias a automaticky se na webu EU zobrazí to co je na webu CZ. Nebo musím ještě někde něco nastavit? A druhý dotaz, možná souvisí. HTTPS mám tu verzi zdarma od Vás na CZ. Zde vše OK. Ale ta stránka EU není možné přidat, vidím chybu, že se stále generuje certifikát. Je to OK? Souvisí to s tím, že jsem přidal alias EU k webhostingu? Díky za info.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 24. 6. 2021
0

Ale já když jsem v menu svého webhodtingu a kliknu na „alias“ tak je zde toto info:

Alias = další doména, pod kterou se zobrazuje tento webhosting. Aliasy platí i pro e-maily, tj. stejné schránky jsou dostupné také přes e-mailové adresy s doménou aliasu.

Tak jsem tu adresu EU a myslel si, že když napíšu v prohlížeči adresu EU, tak uvidím to samé co na CZ (možná jsem to špatně napsal, není nutné přesměrovat na CZ). Zkrátka na EU koncovce uvidím to samé na CZ koncovce. Takto to chápu dobře? Je proto něco potřeba více nastavit, nebo se to nastaví samo, třeba později? Díky 🙂

Role: Zákazník
MV270050 Změnil status na publikováno 3. 5. 2021
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.